izmir su piresi

29 Aralık 2014   |   1 Yorum

Su Piresi

izmir ilimize defalarca sorunsuz su piresi satışı yaptık. izmir ilindede olsanız size bir telefon kadar yakındayız.izmir su piresi satışlarımız sorunsuz devam etmektedir. Su piresi Akvaryumlarımızın vazgeçilmez canlı yemidir.

Su Piresi Akvaryum balıklarımızın renklerinin güzel olması için, hasta baklıklarımızı kurtarmak için yada üretime teşvik etmek için kullanılır. Balıklar için en iyi afrodizyak etkisine sahiptir. izmir su piresi ne bir çok kez su piresi çeşitli paketlerde sorunsuz gönderimini yaptık. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. izmir ilinde olmanız Supiresi sahibi olamamanız anlamına tabikide gelmez günümüz imkanları ile evinize işyerinize kapınıza kadar canlı garantili gönderiyoruz.

Su piresini Aldığınız paketin içerisine hava basıp sorunsuzca elinize ulaşması için iyice paketleyip gönderiyoruz. Paketlerimiz paket dolusu 500 ml (0,5 litre) 1,5 litre, 2,5 litre 5 litre olarak su piresi yemi için yeşil su ve sprulina ile gönderiyoruz.

0,5 Litre  = 1 kepçe dalış pire => yarım litre dolusu pire
1,5 Litre  = 3 kepçe dalış pire => 1,5 litre dolusu pire
2,5 Litre  = 5 kepçe dalış pire => 2,5 litre dolusu pire
5 Litre    = 12 kepçe dalış pire=> 5  litre dolusu pire

SATIN AL SİPARİŞ VERYorumlar

Işıl Çetin   |   03 Mart 2017

supireleri güzel paketlenmiş bir vaziyette siparişimden hemen sonra elime ulaştı. Bu ikinci alış verişim sizden teşekkürler

Aşkın ALIŞKAN   |   04 Kasım 2016

İzmirde elden teslim gibi çok hızlı su piresi aldım. Canlısupiresi.com a teşekkürler

Yorum Gönder


guvenlikAd Soyad 

Telefon