su piresi nasıl üretilir

05 Kasım 2014   |   0 Yorum


Gerekli malzemeler;
1 adet akvaryum fluoresant lambalı(bendeki üretim akvaryumu 80 lt ), 1 adet ısıtıcı 1 adet hava taşı Üretimde sağlanması gereken ortam.

Akvaryum ısısı 29 derece olacak biçimde ayarlıyoruz (yalnız yaz mevsiminde ısıtıcı kullanmıyoruz güneş ışığı üreme ortamı için son derece  yeterli.) hava taşı ve aydınlatma 24 saat faal durumda olmalı ve akavaryum aydınlık bir ortama konulmalı direkt güneş ışığı alması problem değil fakat olsa tabiki çok daha yararlı olur tecrubemce (benim akvaryumum güneş ışığını doğrudan almıyor) Sabah ve akşam 2 yada 3 kez ezip un ufak etttiğim yemlerle besleme yapıyorum bu öğün dahada artırılabilir yemi verdiğiniz anda tıpkı balıklar gibi yukarıya çıkıp yem yiyorlar.Su değişimi ayda yüzde 10 biçiminde yapıyorum suyun sararması ve yosunlaşması pirelerin üretiminde son derece etkili oluyor. hiç su değişimi yapmasanızda olur. Bu ortam sağlanırsa hergün pirelerin ne kadar çoğaldığını gözlerinizle göreceksiniz. Pireleri aldığınızda yerlerine koymadan önce akvaryum suyunu aşağı yukarı bir hafta önce hazırlayınız ki su otursun yeni koyduğunuz suya hemen koyarsanız pireleri kaybedersiniz. Isıtıcı ve hava taşını açık konumda tutunuz. Daha önceden Resimlerde görüldüğü üzere hergün pirelerinizin  çoğaldığını göreceksiniz.

 

su piresisu piresi

 

SU PİRESİ SATIN AL 

SATIN AL /  SİPARİŞ VER   Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlikAd Soyad 

Telefon     


Su piresi nasıl üretilir | Su Piresi - Akvaryum Balıklarınız İçin Canlı Yem

Su piresi nasıl üretilir

30 Mayıs 2017   |   0 Yorum

Su piresi nasıl üretilir (Daphina) Akvaristlerin vazgeçilmezi olduğu kadar milli eğitimin okullarda kalp atış deneyi için ihtiyaç duyduğu canlılardır. Ayrıca ilaç sanayindede son dönemde sıklıkça kullanılmaktadır. Laboratuvar merkezleri tarafından sıklıkla tercih edilen Su piresi Firmamız bünyesinde sipariş verdiğiniz su pireleri adresinize kadar canlı garantili gelmektedir. Deney için uygun olan su pirelerimiz akvaristler içinse protein bakımından oldukca iyidir. Su Piresi üretimi Su pirelerin faydalarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.  Su piresinin beslenmesi bakımı ve kültürünün oluşturulması hakkında diğer yazılarımızı okuyunuz. saat 12 ye kadar verilen sipariişler aynı gün kargoya verilmektedir.  Hemen su piresi siparişi vermek için arayınız. 0532 134 4002

 Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlikAd Soyad 

Telefon